Gaminame kaip sau.

Visas metodines priemones, žaislus ir kūrybinius rinkinius kūrėme savo nuostabiam trimečiui atradėjui Algimantui, todėl galim tvirtai sakyti, jog viskas pagaminta tarsi sau pačiam. Jums telieka imti savo mažylį už rankos ir nerti į pačius nuostabiausius atradimus!

Mūsų vertybė yra tvarumas, todėl stengiamės gaminti iš medžio, lino, medvilnės, vilnos, popieriaus. Iš gamyboje liekančių popieriaus likučių gaminame masę sėklų bomboms bei perdirbtus popieriaus rutuliukus įvairiausioms veikloms. Savo mažyčiame namelyje naudojame saulės ir vėjo energiją, o siuntas pakuojame naudodami popierių, špagatą bei popierinę juostą. Gavę mūsų prekes praktiškai viską galėsite perdirbti arba sukompostuoti.

Siekiame, jog mūsų gaminiai padėtų vaikams atrasti pasaulį: pažinti kalbą, mus supančią gamtą, namų kiemą ar pamiškėje esantį upelį. Norime, kad mūsų ir Jūsų atradėjas kognityvinius gebėjimus lavintų žaisdamas ir tyrinėdamas, o viduje jaustųsi laimingas, pasitikintis savimi ir norintis pažinti.

Praktiškai viską gaminame patys nuo pačios pradžios iki pat pabaigos: pjauname, švitruojame, impregnuojame, pjaustome lipdukus, spausdiname užduočių knygas, dažome ryžius, verdame modeliną ir dar visko galybę. Todėl visų užsakymų įvykdymas trunka nuo kelių dienų iki kelių savaičių. Taip galite būti tikri jog gausite lėtai, bet kokybiškai pagamintą produktą už kurį kūrėjas/darbuotojas gavo sąžiningą atlygį. Oi ir vos nepamiršome: pirkdami pas mus remiate mažytį didelių svajotojų verslą. Ačiū!

Su meile, 
Pilnų namų šeimyna
Studijos adresas

Drujos g. 2, Vilnius

Kontaktai

+37068140425
shop@pilninamai.lt

Užsakykite naujienlaikraštį

Powered by Zyro.com